about

Група тренерів однодумців, вирішила обєднати свої зусилля для активізації пропаганди спорту та здорового способу життя у Хмельницькому та області. Внаслідок чого у 2014 році була створена Академія змішаних бойових мистецтв «Дамаск» , до якої увійшли такі спортивні клуби: Антей, Булат, Вітязь, Цербер, Титан та Дамаск.

antei bulat cerbertitanvityaz

Спортсмени  академії навчаються різних бойових єдиноборств, таких як панкратіон, греплінг, бразильське джиу-джитсу, ММА, що покращує їхній загальний фізичний стан, реакцію, силу та спритність.  Та лейтмотивом, попри фізичну підготовку, проходить  сприяння всебічному розвитку дітей, самовихованню. Ми прикладаємо  всі зусилля, щоб наші вихованці виросли розвиненими, відповідальними та свідомими громадянами!

maunt probig velopodorozh

На сьогодні в академії  змішаних бойових мистецтв «Дамаск» займається близько 150 спортсменів віком починаючи  від 4 років.  Серед них ми маємо 5 майстрів спорту України та 14  кандидатів у майстри спорту України.   Серед наших вихованців, які приймали участь у різноманітних змаганнях з панкратіону  є чемпіон світу серед дорослих , 3 чемпіони світу  серед юніорів, бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи та велика кількість переможців та призерів чемпіонатів України.

 

lviv

 

piceriya

 

ukraine-selection

eol

cTIjVav1F54

uyjBRssEGKQ