about web

 

На сьогодні в академії  змішаних бойових мистецтв «Дамаск» займається близько 300 спортсменів віком починаючи  від 4 років.  Серед них ми маємо 5 майстрів спорту України та 14  кандидатів у майстри спорту України.   Серед наших вихованців, які приймали участь у різноманітних змаганнях з панкратіону  є чемпіон світу серед дорослих, 3 чемпіони світу серед юніорів, бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи та велика кількість переможців та призерів чемпіонатів України.

Академія мма Дамаск заснована у 2014 році Павлюком Дмитром Георгійовичем. Який почав свою тренерську роботу з 2004 року. За цей період в нього займалося і займається багато дітей та дорослих. Дмитром Георгійович виховав багато майстрів спорту України, кандидатів у майстри спорту, його вихованці є багаторазовими чемпіонами України, Європи та Світу з панкратіону, MMA, греплінгу, бразильського джиу-джитсу.
Усі тренера це колишні учні, які віддані своїй справі, які так само люблять та живуть спортом, для них спорт - це життя.

Ми працюємо цілий рік, влітку у нас працює міський літній табір, де ваша дитина буде задіяна у  весь день у різних спортивних заходах та активних іграх.

Організовуємо виїзний наметовий табір, де ваша дитина навчиться самостійності: орієнтуватися у лісі, розбивати наметове містечко, розводити вогнище, та активно проводити дозвілля (різноманітні спортивні розваги) та багато іншого.

Влітку з нашими вихованцями ми їздимо на літній тренувальний збір у Болгарію, Хорватію та ін. країни, де дітки не тільки відпочивають, але ще й активно проводять літній відпочинок.

Також у нас працює група для батьків, де вони також займаються мма, греплінгом та кардіо.