Послуги академії бойових мистецтв MMA «ДАМАСК»
Групові заняття

Групові заняття

У нашій академії займаються дітки з 4 років і старше, є великий вибір тренувань з різних видів бойових мистецтв, ваша дитини сама може вибрати той чи інший напрямок. У нашій Академії викладають професійні тренери з вищою педагогічною освітою, завдяки цьому, знаходимо підхід до кожної дитини. Діти поділенні на такі вікові категорії : 4-6 років, 7-9років, 10-14 років та 15 і старше. Також є групи, де дітки займаються два роки і більше - це спорт групи. Перше тренування безкоштовне.

Групові заняття з мма

ММА (англ. Mixed Martial Arts) - змішані бойові мистецтва, часто невірно звані «боями без правил». Представляють собою поєднання безлічі технік, шкіл і напрямів єдиноборств. ММА це повноконтактний поєдинок із застосуванням ударної техніки руками, ногами та колінами, а також боротьби, як в стійці, так і на підлозі (партер) з використанням больових та задушливих прийомів.

Групові заняття з греплінгу

ГРЕПЛІНГ - вид спортивної боротьби, який поєднує в собі техніку всіх борцівських дисциплін , з мінімальними обмеженнями щодо використання больових і задушливих прийомів.
Прагнення закінчити поєдинок достроково, за допомогою больового або задушливого прийому, є відмінною особливістю грепплінгу.

Групові заняття з Бразильського джіу-джитсу

Бразильське джиу-джитсу краще зі світових єдиноборств і будується не на агресії, а на захисті. Воно ґрунтується на принципі, за яким людина слабкої статури може успішно захиститися від більш сильного противника і перемогти його.

Групові заняття з Бойового самбо

Бойове самбо передбачає нанесення ударів руками і ногами, але при цьому зберігається можливість робити різні прийоми: кидки, утримання, больові і так далі. Це вид боротьби, насамперед, є самообороною.Заняття самбо формують твердий характер, стійкість і витривалість, сприяють виробленню самодисципліни і розвитку якостей, необхідних для досягнення життєвих цілей

Групові заняття з Панкратіону

Панкратіо́н (грец. pan «усе»; грец. kratos «сила, міць»)  — давньогрецьке бойове мистецтво та вид спорту, уперше включеного до програми Олімпійських ігор Давньої Греції в 648 році до нашої ери. Поєднує в собі елементи боротьби і кулачного бою. Панкратіон представляє собою поєднання безлічі технік, шкіл і напрямів єдиноборств. Це повноконтактний поєдинок із застосуванням ударної техніки руками, ногами та колінами, а також боротьби, як в стійці, так і на підлозі (партер) з використанням больових та задушливих прийомів.
Індивідуальні заняття

Індивідуальні заняття

Індивідуальні тренування - це можливість осягнути всі секрети ММА, Бразильського джиу-джитсу, панкратіону та греплінгу за обмежений час. Тренер підбере для вас індивідуальне навантаження - максимально відповідне для ефективного результату. Вся увага тренера буде присвячена вашій персоні,а значить, ви уникнете прикрих помилок і швидше пройдете програму підготовки. Більш того, досвідчений тренер передасть вам свій досвід в сфері бойових мистецтв, ви отримаєте безцінні знання і навички.

Переваги індивідуальних тренувань.

1. Швидке досягнення поставлених цілей.

Персональний тренер допоможе клієнту правильно визначити цілі тренувань (зниження ваги, корекція фігури, розвиток м’язової сили, координації, зміцнення серцево-судинної та дихальної системи, реабілітація) При виборі методів тренер враховує фізіологічні особливості та генотип людини. Тільки в цьому випадку тренування є ефективними.

2. Спеціально розроблена схема тренування.

Враховуючи поставлені цілі, антропометричні дані (зріст, вага, вік, особливості будови), наявності хронічних захворювань, загальної фізичної і психологічної підготовленості до спортивних навантажень, тренер складає спеціальну програму, завдяки якій клієнт отримує необхідний результат. Персональний тренер стежить за динамікою занять і вдосконалить схему тренувальної програми в залежності від здібностей і первинних результатів клієнта.

3. Раціональна система харчування.

Персональний тренер є особистим консультантом з збалансованого харчування, контролю ваги, здорового способу життя.

4. Безпека і здоров'я клієнта.

тренер контролює технічно правильне виконання вправ, регулює послідовність і силу навантажень, що допомагає запобігти можливим травмам і домогтися потрібного ефекту.

5. Гнучкий графік тренувань.

Ви самі обираєте час та місце. Ефективність та зручність – це те, що повинні давати індивідуальні тренування.

6. Індивідуальний підхід.

Займаючись індивідуально, ви завжди будете відчувати підвищений інтерес до тренувань. Завдяки знанням і досвіду тренер зробить ваші заняття цікавими та різноманітними, що дозволить завжди тренуватися з великим натхненням.

7. Мотивація.

Тренер створює необхідну психологічну атмосферу, допомагає повірити у власні сили та довести, що «Ти можеш все!»