Індивідуальні заняття

Індивідуальні заняття

Індивідуальні тренування - це можливість осягнути всі секрети ММА, Бразильського джиу-джитсу, панкратіону та греплінгу за обмежений час. Тренер підбере для вас індивідуальне навантаження - максимально відповідне для ефективного результату. Вся увага тренера буде присвячена вашій персоні,а значить, ви уникнете прикрих помилок і швидше пройдете програму підготовки. Більш того, досвідчений тренер передасть вам свій досвід в сфері бойових мистецтв, ви отримаєте безцінні знання і навички.

Переваги індивідуальних тренувань.

1. Швидке досягнення поставлених цілей.

Персональний тренер допоможе клієнту правильно визначити цілі тренувань (зниження ваги, корекція фігури, розвиток м’язової сили, координації, зміцнення серцево-судинної та дихальної системи, реабілітація) При виборі методів тренер враховує фізіологічні особливості та генотип людини. Тільки в цьому випадку тренування є ефективними.

2. Спеціально розроблена схема тренування.

Враховуючи поставлені цілі, антропометричні дані (зріст, вага, вік, особливості будови), наявності хронічних захворювань, загальної фізичної і психологічної підготовленості до спортивних навантажень, тренер складає спеціальну програму, завдяки якій клієнт отримує необхідний результат. Персональний тренер стежить за динамікою занять і вдосконалить схему тренувальної програми в залежності від здібностей і первинних результатів клієнта.

3. Раціональна система харчування.

Персональний тренер є особистим консультантом з збалансованого харчування, контролю ваги, здорового способу життя.

4. Безпека і здоров'я клієнта.

тренер контролює технічно правильне виконання вправ, регулює послідовність і силу навантажень, що допомагає запобігти можливим травмам і домогтися потрібного ефекту.

5. Гнучкий графік тренувань.

Ви самі обираєте час та місце. Ефективність та зручність – це те, що повинні давати індивідуальні тренування.

6. Індивідуальний підхід.

Займаючись індивідуально, ви завжди будете відчувати підвищений інтерес до тренувань. Завдяки знанням і досвіду тренер зробить ваші заняття цікавими та різноманітними, що дозволить завжди тренуватися з великим натхненням.

7. Мотивація.

Тренер створює необхідну психологічну атмосферу, допомагає повірити у власні сили та довести, що «Ти можеш все!»