Групові заняття

Групові заняття

У нашій академії займаються дітки з 4 років і старше, є великий вибір тренувань з різних видів бойових мистецтв, ваша дитини сама може вибрати той чи інший напрямок. У нашій Академії викладають професійні тренери з вищою педагогічною освітою, завдяки цьому, знаходимо підхід до кожної дитини. Діти поділенні на такі вікові категорії : 4-6 років, 7-9років, 10-14 років та 15 і старше. Також є групи, де дітки займаються два роки і більше - це спорт групи. Перше тренування безкоштовне.

Групові заняття з мма

ММА (англ. Mixed Martial Arts) - змішані бойові мистецтва, часто невірно звані «боями без правил». Представляють собою поєднання безлічі технік, шкіл і напрямів єдиноборств. ММА це повноконтактний поєдинок із застосуванням ударної техніки руками, ногами та колінами, а також боротьби, як в стійці, так і на підлозі (партер) з використанням больових та задушливих прийомів.

Групові заняття з греплінгу

ГРЕПЛІНГ - вид спортивної боротьби, який поєднує в собі техніку всіх борцівських дисциплін , з мінімальними обмеженнями щодо використання больових і задушливих прийомів.
Прагнення закінчити поєдинок достроково, за допомогою больового або задушливого прийому, є відмінною особливістю грепплінгу.

Групові заняття з Бразильського джіу-джитсу

Бразильське джиу-джитсу краще зі світових єдиноборств і будується не на агресії, а на захисті. Воно ґрунтується на принципі, за яким людина слабкої статури може успішно захиститися від більш сильного противника і перемогти його.

Групові заняття з Бойового самбо

Бойове самбо передбачає нанесення ударів руками і ногами, але при цьому зберігається можливість робити різні прийоми: кидки, утримання, больові і так далі. Це вид боротьби, насамперед, є самообороною.Заняття самбо формують твердий характер, стійкість і витривалість, сприяють виробленню самодисципліни і розвитку якостей, необхідних для досягнення життєвих цілей

Групові заняття з Панкратіону

Панкратіо́н (грец. pan «усе»; грец. kratos «сила, міць»)  — давньогрецьке бойове мистецтво та вид спорту, уперше включеного до програми Олімпійських ігор Давньої Греції в 648 році до нашої ери. Поєднує в собі елементи боротьби і кулачного бою. Панкратіон представляє собою поєднання безлічі технік, шкіл і напрямів єдиноборств. Це повноконтактний поєдинок із застосуванням ударної техніки руками, ногами та колінами, а також боротьби, як в стійці, так і на підлозі (партер) з використанням больових та задушливих прийомів.